Trendy na nowy rok: Najmodniejsze dekoracje okienne

Trendy na nowy rok: Najmodniejsze dekoracje okienne

Czwartek | 28 listopada 2019

Grzegorz Marciniak

Czas potrzebny do przeczytania: 8 minut


Planujesz delikatne odświeżenie swojego mieszkania? A może jesteś przed generalnym remontem? Jeśli w najbliższym czasie zamierzasz dokonać pewnych zmian w swoim miejscu zamieszkania, a lubisz podążać za trendami, to świetnie trafiłaś. Poniżej znajdziesz kilka przydatnych wskazówek, które warto wykorzystać.

Nowy rok zawsze przynosi pewne zmiany i trendy, za którymi wszyscy chcemy nadążać. Tak jest w modzie, nowinkach technologicznych oraz oczywiście wystroju wnętrz. W końcu nasze mieszkania i domy są wizytówką, która wiele mówi o właścicielu. Dlatego każdego roku mniej więcej o tej porze z uwagą śledzimy trendy napływające z całego świata. Spójrzmy, na co w 2020 roku warto postawić według czołowych projektantów wnętrz.

#NATURALNE MATERIAŁY

W nadchodzących miesiącach trend wnętrzarski związany z naturalnym wyglądem będzie najbardziej intensywny od lat. Projektanci na całym świecie zgodnym chórem przyznają, że jeśli chcesz pochwalić się nowoczesnym designem wnętrza, to musisz postawić na naturalne piękno.

Oczywiście możesz to uzyskać na wiele sposobów. Jeśli jesteś świeżo po remoncie i kolejna rewolucja nie wchodzi w grę, to wystarczy postawić na akcesoria. Na przykład drewniane lub wiklinowe kosze i doniczki.

W momencie gdy planujesz zmianę na swoich oknach, to masz ogromne pole do popisu, aby wpisać się w ten trend. Doskonałym wyborem w tym momencie będą żaluzje drewniane lub bambusowe. Istnieje także możliwość skorzystania z żaluzji aluminiowych, które mogą imitować żaluzje drewniane.

Żaluzje drewniane Tarnobrzeg

Żaluzje drewniane Tarnobrzeg

Żaluzje aluminiowe Katowice

Żaluzje aluminiowe Katowice

#NATURALNE KOLORY

Wybór odpowiednich kolorów w wystroju wnętrz jest kluczowy. Dlatego przed każdym większym remontem z tak wielką uwagą sprawdzamy właśnie kolorystyczne trendy.

Planujesz malowanie? Jeśli jesteś znudzona klasycznymi rozwiązaniami, jak biele, beże oraz szarości, to jest informacja dla Ciebie. W 2020 roku będą królowały kolory natury, czyli różne odcienie zieleni oraz niebieskiego. Absolutnym topem w nadchodzących miesiącach będzie barwa o nazwie neo mint (czyt. nasz miętowy). Jest to delikatny odcień zieleni, która w dobie ciągłego pośpiechu ma wprowadzać nas w stan optymizmu oraz spokoju.

W momencie zmian na Twoich oknach masz do wyboru szeroki zakres kolorów. Możesz zdecydować się na rolety w kasetach, rolety dzień i noc lub rolety wolnowiszące. W każdym z tych rozwiązań znajdziesz naturalne barwy i wpiszesz się w obowiązujące trendy.

Rolety rzymskie Nowy Targ

Rolety rzymskie Nowy Targ

#GEOMETRYCZNE KSZTAŁTY I WZORY ZACZERPNIĘTE Z PRZYRODY

Trend numer 3 i 4. Do wykorzystania na przykład na ścianach, a także na podłogach za pomocą płytek. Geometryczne kształty od kilku lat podbijają nasze wnętrza, a w 2020 roku ten trend ma uderzyć ze zdwojoną siłą.

Jeśli chodzi o wzory zaczerpnięte z przyrody, to również ma być bardzo wyraźny trend w nadchodzących miesiącach. Tapety z kwiatowymi motywami mogą doskonale sprawdzić się w Twoim wnętrzu. Do tego udowodnisz, że wykorzystujesz naturalne rozwiązania w swoich aranżacjach.

Możesz to także zaprezentować na swoich oknach. W ofercie naszych Doradców znajdziesz wewnętrzne osłony okienne z bogatym wzornictwem. Chcesz mieć modne okno? Zastosuj rolety lub plisy z motywami geometrycznymi lub zaczerpniętymi z przyrody.

#SQUID

Samoprzylepna tkanina na szybę okna, która zapewnia dyskrecję. Jednocześnie pozwala na obserwację tego, co dzieje się na zewnątrz.

Największą zaletą tego rozwiązania jest fakt, że dopasujesz tę tkaninę transparentną do każdego rodzaju okna - na przykład trójkątnego lub w kształcie rombu. Nie będzie to żaden problem. Sprawdzi się w każdym pomieszczeniu - od biura po altany, ponieważ świetnie zakryje także wielkie gabaryty. W tym przypadku montaż jest banalnie prosty i bezinwazyjny. Wystarczy dociąć tkaninę do odpowiedniego rozmiaru oraz kształtu.

Prostota tego rozwiązania zachwyca, a w 2020 roku jeszcze bardziej zyska na popularności.

Squid w biurze

Squid w biurze

Squid w łazience

Squid łazienka

#STEROWANIE AUTOMATYCZNE

Wygoda, wygoda i jeszcze raz wygoda. W życiu codziennym upraszczamy wszystkie nasze czynności. Tak samo jest w naszych domach, w których chcemy czuć się bezpiecznie i żyć wygodnie.

Dlatego coraz więcej osób odchodzi od manualnego sterowania swoimi roletami i żaluzjami. Wybór sterowania elektrycznego staje się standardem, który znacząco podnosi wygodę z użytkowania.

W szczególności jeśli chodzi o rolety zewnętrzne oraz żaluzje fasadowe. Możliwość podłączenia do inteligentnego systemu zarządzania budynkiem oraz sterowanie aplikacją to najwyższy poziom komfortu. I trend, za którym warto podążać.

Rolety zewnętrzne Siedlce

Rolety zewnętrzne Siedlce

Żaluzje fasadowe Bydgoszcz

Żaluzje fasadowe Bydgoszcz

Potrzebujesz porady?

Nasi doradcy chętnie Ci pomogą!
Przekonaj się już dziś.

Bezpłatna
konsultacja
push icon

push icon

Bezpłatna konsultacja

Uzupełnij i wyślij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą aby umówić pomiar okien lub przygotować wstępną wycenę przesłon okiennych.

Wybierz interesujące Cię produkty
1

Przesłony zewnętrzne

Przesłony wewnętrzne

Jak można się z Tobą skontaktować?
2

To już wszystko. Jeśli chcesz możesz przekazać nam dodatkowe informacje
3