REGULAMIN STRONY

Korzystanie z bloga oznacza akceptację poniższych warunków.

1. Administratorem danych osobowych oraz usługodawcą strony https://blog.modniewoknie.pl zwanej dalej „blog“ jest:

Anwis sp. z o.o. z siedzibą ul. Smocza 16/18, 87-800 Włocławek, NIP: 5252588797, REGON: 147281670, wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000513351, VII Wydział Krajowego Rejestru Sądowego, Sąd Rejonowy w Toruniu. Kapitał zakładowy 4 317 000,00 zł (wpłacony w całości).

2. Rodzaje i zakres usług

Korzystanie z bloga i jego zawartości jest bezpłatne. Za pośrednictwem bloga można zapoznać się z materiałami edukacyjnymi lub promocyjnymi, w tym opisami trendów lub wskazówek związanych z aranżacją wnętrz ze szczególnym uwzględnieniem przesłon, osłon, rolet, plis itp.

3. Wymagania techniczne

Blog można przeglądać na każdym urządzeniu z dostępem do Internetu za pomocą jakiejkolwiek przeglądarki internetowej (zalecane jest korzystanie z najnowszej wersji przeglądarki).

4. Komentarze

Na blogu można pisać komentarze za pomocą platformy Disqus. Nie wolno zamieszczać komentarzy naruszających prawo, naruszających zasady współżycia społecznego, szykanujących lub obraźliwych. Informujemy, że takie komentarze będą usuwane.

5. Wyłączenie odpowiedzialności

Wszelkie wpisy na blogu mają charakter przykładowy. Nie gwarnatujemy, że zastosowane rozwiązania okażą się skuteczne lub właściwe albo spełniające Państwa oczekiwania. W każdym przypadku by dopasować osłonę/przesłonę/roletę itp. należy uprzednio skontaktowć się z doradcą.

6. Kontakt

Można się z nami skontaktować na kilka sposobów:

– Telefon: +48885779933

– E-mail: witamy@modniewoknie.pl

– Formularz kontaktowy: https://www.modniewoknie.pl/kontakt

– Pisemnie na adres: Smocza 14/16, 87-800 Włocławek z dopiskiem „Modnie w Oknie”.

– Osobiście pod adresem: Spółdzielcza 3, 87-800 Włocławek

7. Zasady przetwarzania danych

Dane przetwarzane są zgodnie z klauzulą informacyjną, która znajduje się pod adresem URL: https://ideawnetrz.pl/klauzula-informacyjna oraz Polityką Prywatności: https://ideawnetrz.pl/polityka-prywatnosci