Opublikowany: Poniedziałek | 30 października 2017

Autor: Helena Kołodziejczyk

Czas potrzebny do przeczytania: 0 minut

Praca i sukces - najlepsze cytatyOdnosząc sukces poprawiamy naszą sytuację materialną - czasem tak się zdarza. Nie zawsze miarą sukcesu jest jednak pieniądz. Zdarza się, iż sukces mierzony jest szczęściem, radością, zmianą wyglądu czy poznaniem. Mam dla Ciebie klilka, moim zdaniem fajnych, sentencji dotyczących sukcesu i pracy. Zestawiłąm je ze sobą specjalnie, żeby dać Tobie troszkę do myślenia :)

Cytaty o sukcesie i pieniądzach

Sukces wydaje się być w dużej mierze kwestią wytrwania, gdy inni rezygnują.
Feather William
Prawdziwy sukces osiągamy wtedy, gdy potrafimy przejść przez życie własną drogą i nie pozwolić, by szaleństwo świata uzurpowało sobie prawo do władzy nad naszym życiem.
Christopher Morley
W gruncie rzeczy okazuje się, że pilnowanie pieniędzy jest bardziej kłopotliwe niż ich zdobycie.
Michel Eyquem de Montaigne
Bardziej efektywne jest robienie czegoś naprawdę wartościowego, niż liczenie na to, że logo lub nazwa zrobi to za Ciebie.
Jason Cohen
Ludzie mówią - "czas to pieniądz". Ja mówię inaczej - "czas to miłość". Pieniądz jest znikomy, a miłość trwa.
Stefan Wyszyński
Sukces to drabina, po której nie sposób się wspiąć z rękami w kieszeniach.
Philip Wylie
Brak pieniędzy jest źródłem wszelkiego zła.
Mark Twain
Ludzie zawsze obarczają okoliczności winą za to, kim są. A ja nie wierzę we wpływ okoliczności. Ci, którzy do czegoś dochodzą, wstają i szukają odpowiednich okoliczności, a jeśli ich nie znajdują, sami je tworzą.
Shaw George B.
Potykając się, można zajść daleko; nie wolno tylko upaść i nie podnieść się.
Goethe
O pieniądzu trzeba to samo powiedzieć, co kiedyś powiedziano o Kaliguli: nie było nigdy tak dobrego niewolnika i tak dobrego pana, jak on.
Michel Eyquem de Montaigne
Najlepszy sposób na osiągnięcie sukcesu to postępować według rad, które dajemy innym.
Taylor Harold
Kiedy ktoś mówi, że nie chodzi o pieniądze, tylko o zasady, to wiedz, że chodzi o pieniądze.
Frank McKinney Hubbard
Najpewniejszym sposobem na uniknięcie porażki jest determinacja, by osiągnąć sukces.
Richard B. Sheridan
Nigdy niewolnik pieniądza nie będzie uczciwym człowiekiem.
Demokryt
Jeśli sądzisz, że potrafisz to masz rację. Jeśli sądzisz, że nie potrafisz ? również masz rację.
Henry Ford
Sukces również bywa karany: trzeba spotykać się z ludźmi, których przedtem można było ignorować.
John Updike
Jeżeli można coś kupić za pieniądze, trzeba to zrobić, nie zastanawiając się nad zyskiem czy stratą. Nadmiar energii należy zachować na załatwienie rzeczy, których nie da się kupić.
Haruki Murakami
Aby odnieść sukces w tym co robisz musisz wpierw odnieść zwycięstwo nad własnymi słabościami.

Dexter Yager
Pieniądz stał się zboczeniem wieku,nowoczesna formą Złego i jego przekleństwa. Kiedyś był narzędziem pozwalającym zbudować szczęście; dzisiaj jest już tylko anonimową potęgą, dążącą do zastąpienia go. Czyniąc z pieniądza cel, człowiek stał sie jego niewolnikiem. W świecie okaleczonym "egalitaryzmem" nigdy nie było bardziej absolutnego tyrana.
Raoul Follereau
W życiu nie zawsze wygrywają najmądrzejsi, najpiękniejsi i najbardziej przebojowi. Wygrywają ci, którzy postanawiają wygrać.
Kamila Rowińska
To prawda, że pieniądze nie dają szczęścia, ale za to pomagają w nieszczęściu.
Agnieszka Lisak
Nasz rozwój nigdy się nie kończy, składa się z mnóstwa etapów i kiedy już człowiek myśli, że osiągnął ostatni, otwiera się przed nim kolejny. Ale właśnie to jest fantastyczne! To jak obieranie karczocha, dokopywanie się do tej miękkiej i słodkiej części. Zrzucanie kolejnych twardych, ograniczających warstw.
Agnieszka Maciąg
Wiesz, gdyby pieniądze nie miały znaczenia, gdyby nie było pieniędzy i gdyby wszystko zależało od naszej postawy moralnej, naszego zachowania i postępowania z ludźmi, bylibyśmy milionerami. Bylibyśmy bogaci.
Tupac Amaru Shakur
Pamiętam, że miałam bardzo mało pieniędzy, że głodowałam i kontrolowałam wydatki. Że musiałam podejmować decyzje, czy dzisiaj kupić paczkę orzeszków ziemnych i kubełek jogurtu, czy jutro kupić dużą torbę serowego popcornu i karton soku żurawinowego. Tym się wtedy żywiłam. Ale nie brałam pod uwagi innej możliwości niż sukces.
Madonna
Kobieta nigdy nie jest bardziej szczera niż wtedy, gdy mówi milionerowi: kocham cię.
François-Marie Arouet de Voltaire (Wolter)
Pamiętaj, że kiedy potrzebujesz pomocnej dłoni ? jest ona na końcu twojego ramienia. Gdy jesteś starszy, pamiętaj, że masz drugą dłoń: pierwsza jest po to aby pomagać sobie, druga, żeby pomagać innym.
Audrey Hepburn
Nie można nikogo nakłonić do zmiany. Każdy z nas pilnuje własnej furtki do zmian, która otwiera się tylko od wewnątrz. Nie możemy otworzyć furtki innym, odwołując się czy to do argumentów, czy do uczuć.
Marilyn Ferguson
Pieniądze to liczby, a liczby nigdy się nie kończą. Jeśli swoje szczęście uzależniasz od pieniędzy, to poszukiwanie szczęścia nigdy się nie skończy.
Bob Marley
Nawet i najmędrsi spośród ludzi chętniej widzą tych, którzy im pieniądze przynoszą, niż tych, którzy do nich po pieniądze przychodzą.
Georg Christoph Lichtenberg

Powodzenia!

push icon

push icon

Bezpłatna konsultacja

Uzupełnij i wyślij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą aby umówić pomiar okien lub przygotować wstępną wycenę przesłon okiennych.

Wybierz interesujące Cię produkty
1

Przesłony zewnętrzne

Przesłony wewnętrzne

Jak można się z Tobą skontaktować?
2

To już wszystko. Jeśli chcesz możesz przekazać nam dodatkowe informacje
3