Konkurs  - Tajemnice Modnie w Oknie

Konkurs - Tajemnice Modnie w Oknie

Wtorek | 17 lipca 2018

Dorota Orlińska

Czas potrzebny do przeczytania: 3 minut


O co chodzi?

Dla miłośników quizów i zagadek mam dobrą wiadomość. Na naszym fanpage Modnie w Oknie udostępniony został konkurs, w którym nagrodą jest jeden z voucherów na zmianę wyglądu Waszego okna. Zmiana ta dotyczy montażu przesłon przeciwsłonecznych dostępnych na naszym portalu po wcześniejszej konsultacji z Doradcą Modnie w Oknie. Wartość voucherów to 300 , 500 i 1000 zł. Widzicie więc, że nawet najniższa kwota nagrody wystarczy na zrealizowanie zamówienia.

Co dalej?

Z Wygranymi skontaktuje się nasz Doradca z najbliżej położonej od Was miejscowości, umówicie się na spotkanie w dogodnym dla Was terminie. Przyjedzie on ze wzornikami i próbkami kolorów, aby doradzić najlepsze dla Was rozwiązanie. Dokona dokładnego pomiaru okna, a po złożeniu zamówienia zajmie się montażem. Jeżeli spodoba Wam się coś jeszcze z naszej oferty a kwota Waszego zamówienia przekroczy wartość vouchera, ewentualne pokrycie różnicy będzie leżało po Waszej stronie. Zainteresowani?

Jak zacząć zabawę?

Wystarczy wejść na quiz, odpowiedzieć na 70% pytań i wykonać zadanie, którego treść wyświetli się po rozwiązaniu quizu. Dla ułatwienia podpowiemy, że warto "pozwiedzać" naszą stronę Modnie w Oknie, gdyż wszystkie pytania dotyczą serwisu. Wśród zgłoszeń wybierzemy te, które najbardziej przypadnie nam do gustu. Liczymy na Waszą kreatywność, a czasu macie sporo, bo do 13 sierpnia.

Zapraszamy do zabawy i Powodzenia!


push icon

push icon

Bezpłatna konsultacja

Uzupełnij i wyślij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą aby umówić pomiar okien lub przygotować wstępną wycenę przesłon okiennych.

Wybierz interesujące Cię produkty
1

Przesłony zewnętrzne

Przesłony wewnętrzne

Jak można się z Tobą skontaktować?
2

To już wszystko. Jeśli chcesz możesz przekazać nam dodatkowe informacje
3